Desnoran - spray do nosa na chrapanie

Desnoran to wyrób medyczny w postaci sprayu przeznaczonego do podawania do nosa o składzie, który przeszedł szereg badań: konsumenckich oraz klinicznych.
Desnoran został stworzony, by przeciwdziałać najczęściej występującym mechanizmom chrapania, jakim jest zbyt silny rozkurcz mięśni okolic gardła występujący w czasie snu. W konsekwencji tego, wejście do gardła ulega zwężeniu utrudniając przepływ powietrza. Aby zapewnić płucom właściwą objętość powietrza, zwiększeniu ulega szybkość jego przepływu przez gardło. Wzrastające ciśnienie wywierane na gardło wywołuje drganie języczka i podniebienia miękkiego, a właśnie te wibracje odpowiadają za odgłos chrapania.

Desnoran należy stosować zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji użycia, z której treścią należy zapoznać się przed zastosowaniem wyrobu medycznego Desnoran. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu.
Wyrób medyczny nie jest przeznaczony do leczenia bezdechu sennego. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.
Powyższe informacje mają charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny. W celu postawienia diagnozy lub uzyskania konsultacji medycznej należy zasięgnąć porady lekarza.

2 Responses so far.

  1. Laura says:

    Z własnego doświadczenia wiem, że po prostu trzeba testować różnego rodzaju preparaty na chrapanie. Każdemu z nas pomoże coś innego. Ja testowałam praktycznie wszystkie apteczne specyfiki na chrapanie i bez efektów. Na stronie http://sposobynachrapanie.pl czytałam, że istnieje też operacyjne leczenie chrapania. Jeśli mam być szczera, to coraz poważniej myślę o tym zabiegu.

  2. Słuchajcie, jeśli chodzi o preparaty na chrapanie to sporą ilość zrecenzowanych środków znajdziecie na pewno tutaj http://sposobynachrapanie.pl/preparaty-na-chrapanie-porowananie/. Jak najbardziej polecam wam na tę stronę zajrzeć, jeśli interesuje was temat jak poradzić sobie z chrapaniem

Leave a Reply